Akoprezit-logo

Stojíte pred dilemou, či sa do fitka obliecť funkčne, alebo štýlovo? Môžete mať oboje! Poradíme vám, čo všetko by malo spĺňať vhodné oblečenie do posilky.

Sebavedomie je základ
Štúdie dokázali, že ak si na seba oblečieme športové oblečenie v ktorom sa cítime príťažliví a o ktorom si myslíme, že je profesionálne, sme na správnej ceste podať lepší výkon, než bez neho. Môžeme teda so spokojnosťou prehlásiť, že aj na výzore záleží.

Bez funkčnosti ani na krok
Športové oblečenie by malo byť najmä o kvalitných materiáloch. Zamerajte sa hlavne na ľahkú, priedušnú látku, so schopnosťou rýchlo odparovať pot.

Nohami pevne na zemi

Nemôžete dvíhať ťažké váhy, ak neviete stáť pevne na zemi. Výber vhodných topánok je veľmi podstatný a napísali sme o ňom v predchádzajúcom článku: Ktorá športová obuv je pre vás vhodná.

Bez obmedzení

Je dôležité, aby vás oblečenie neobmedzovalo v pohybe, no rovnako, aby z vás po celý čas nič „neviselo“. V opačnom prípade by ste mohli mať problém s technikou cviku, alebo by sa vám oblečenie mohlo do niečoho zachytiť.

Musí niečo vydržať

Tým, že ho vždy prepotíme, ho musíme aj častejšie prať. Oblečenie by malo byť preto odolné a vydržať viac, než pár praní.
 
Do fitka v správnych veciach
Prídavné meno športový, nie je výmysel. Do posilňovne patria veci, ktoré sú na šport určené. Napríklad také dámy určite poznajú nepríjemný pocit cvičenia v inej, než športovej podprsenke.

Správne oblečenia do posilňovne nám pomáha podať dobrý výkon a prekonať osobné rekordy. Funkčné a štýlové kúsky nájdete najmä na našom e-shope. Objednajte si tie svoje a pripravte sa na skvelé výsledky.

Zapoj sa tiež do diskusie

Rating:
Hory-bg-dark-svg